>Участь у проведенні практичних занять з ГУ ДСНС та ГУНП в Харківській області

Участь у проведенні практичних занять з ГУ ДСНС та ГУНП в Харківській області


By sauveteur - Posted on 13 Январь 2017

На міжвідомчій нараді керівників ГУ ДСНС у Харківській області, ГУНП в Харківській області, Східного регіонального управління ДПС України, Східного територіального управління Національної гвардії України та Оперативно-рятувальної служби м. Харкова було прийнято рішення «Про заходи щодо підвищення ефективності взаємодії підрозділів ГУ ДСНС у Харківській області, ГУНП в Харківській області, УПП у м. Харкові, Східного РУ ДПС України, Східного ТУ Національної гвардії України, ГУ ДМС у Харківській області, цивільного захисту та ОРС м. Харкова у виконанні функцій: захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню, ліквідації надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння пожеж, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб, забезпечення зв'язку між підрозділами, безперешкодного проїзду рятувальних служб, удосконалення взаємодії підрозділів під час огляду місця події тощо».

Відповідно до цього Рішення протягом 2016 року в більшості районів міста Харкова зі співробітниками районних підрозділів служби порятунку та працівниками Національної поліції були проведені теоретичні заняття та майстер-класи з надання первинної медичної допомоги постраждалим. Проводили заняття фахівці управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС та Оперативно-рятувальної служби міста Харкова.
Під час теоретичних занять були розглянуті питання взаємодії працівників Національної поліції та ДСНС при ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, концепцію та принципи проведення аварійно-рятувальних робіт при таких НС.
Усім присутнім також було наочно продемонстровано способи та методи зупинення артеріальної і венозної кровотечі, фіксації з іммобілізацією верхніх та нижніх кінцівок при переломах та вивихах. Також за допомогою манекенів та спеціального медичного і рятувального обладнання усі присутні практично відпрацьовували методику серцево-дихальної реанімації.
У процесі навчання представники Національної поліції та рятувальники обмінювалися професійними навичками та скоординовували свої дії з метою їхнього застосування при порятунку людей у реальних ситуаціях.
У 2017 році теоретичні заняття та майстер-класи буде продовжено, а тематика більш розширена на інші НС та домедичну допомогу.

RSS-лента

RSS-материал

Наш канал на YouTube