>День рятівника - 2016

День рятівника - 2016


By sauveteur - Posted on 03 Октябрь 2016

У центральному парку ім. Горького рятувальники та харків'яни відсвяткували професійне свято - День рятівника.

17 вересня у Харкові на території Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького пройшло свято безпеки, присвячене професійному святу - Дню рятівника та 20-й річниці Державної служби з надзвичайних ситуацій. Організаторами заходу стали Головне управління ДСНС Украйни у Харківській області, Національний університет цивільного захисту України, Харківська обласна організація Добровільного пожежного товариства України та адміністрація Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького. В заходах також брали активну участь рятувальники ОРС м. Харкова.
На свято завітали рятувальники Харківщини разом зі своїми сім'ями, ветерани служби, а також всі, кому небайдужа професія «рятувальник», та ті, кому просто було цікаво подивитися на роботу та оснащення рятувальників.
Насичена програма заходу була направлена на те, щоб люди, і діти зокрема, дізнались, яким чином належить поводитись у разі виникнення надзвичайної ситуації, щоб зберегти своє життя. Для тих, хто завітав на свято, були організовані показ можливостей рятувальних підрозділів, рятувальної техніки та засобів порятунку. Свої вміння, знання і навички, необхідні для реальної бойової роботи, показали пожежники, верхолази, піротехніки, психологи, медики-рятувальники медицини катастроф, кінологи, хіміки. На центральній алеї біля сцени проходили цікаві конкурси, ігри, розваги, що допомогли зрозуміти дітям та дорослим, які бувають надзвичайні ситуації та як правильно себе поводити у разі їх виникнення.
Родзинкою заходу став показ поруч із сучасними зразками пожежно-рятувальної техніки ретротехніки, що ставала у пригоді пожежникам багато років тому. Як це не дивно, старенькі червоні машинки не лише дісталися свята власним ходом, але й можуть при нагоді виконати свої колишні прямі функції.
Усі бажаючі мали змогу власноруч потримати рятувальне оснащення та спорядження, побути в ролі рятувальників, посидіти за кермом пожежного автомобіля та сфотографуватися разом із рятувальниками.RSS-лента

RSS-материал

Наш канал на YouTube