>День рятувальника 2012

День рятувальника 2012


By sauveteur - Posted on 20 Сентябрь 2012

Прес-служба ОРС м.Харкова

13 вересня 2012 року в рамках плану взаємодії Оперативно-рятувальної служби міста Харкова та Навчального центру оперативно-рятувальної служби Міністерства надзвичайних ситуацій України відбулася зустріч рятувальників ОРС та колег з МНС з нагоди Дня рятувальника на базі Навчального центру у селі Ватутіне Нововодолазького району.

З нагоди професійного свята представники ОРС міста Харкова передали дуже корисні подарунки рятувальникам МНС - комплект засобів захисту при ліквідації аварій з НХР(небезпечними хімічними речовинами). ОРС має великий досвід по ліквідації нестандартних надзвичайних ситуацій і, безпосередньо, таких де задіяні НХР. Подарунок до свята рятувальникам МНС який зробила наша громадська волонтерська організація дає можливість забезпечити хімічний захист боєвому розрахунку підрозділу МНС. Наші колеги були дуже нам вдячні.

Традиції братерської дружби та співпраці громадської рятувальної організації та державної служби порятунку закладені ще від тих часів коли у державному обігу майже не існувало терміну "рятувальник", а ми вже були на посту і першими, а інколи, і єдиними . Ці традиції підтримуються та набувають нових плідних форм у сучасних обставинах.

Гриньов С.А.

RSS-лента

RSS-материал

Наш канал на YouTube