>21 вересня у Харкові відбулися урочистості з нагоди професійного свята - Дня рятувальника.

21 вересня у Харкові відбулися урочистості з нагоди професійного свята - Дня рятувальника.


By sauveteur - Posted on 24 Сентябрь 2019

У Харкові відбулось справжнє сімейне свято безпеки для рятувальників і харків’ян . Аби привернути більше уваги суспільства до своєї героїчної професії, рятувальники, вже традиційно, влаштували святкування на території Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького. У святкових заходах прийняли участь рятувальники ОРС м. Харкова.
Так харків’яни та гості міста мали можливість поринути в світ професії рятувальника та дізнатись більше про власну безпеку. Отже свято рятувальників перетворилося у справжнє сімейне свято безпеки.
Програма заходу була насиченою, з багатьма локаціями, що охоплювали різні епохи становлення рятувальної професії та присвячені різним її напрямкам. Родзинкою всього стала виставка ретро техніки, де малі та дорослі дізнались про історію розвитку рятувальної справи Харківщини. Поруч рятувальники організували показ можливостей своєї сучасної техніки та оснащення, продемонстрували свої бойові вміння та навички. Люди на власні очі побачили роботу пожежників, верхолазів, піротехніків, психологів, медиків медицини катастроф, кінологів, хіміків… Усю виставлену для показу техніку можна було не лише роздивитись зблизька, але й оглянути з середини, посидіти за кермом.
Гості мали можливість також особисто взяти участь у майстер-класах від психологів та медиків, випробувати на міцність рятувальні мотузки та спробувати дістатись за допомогою них висоти, познайомитись із чотирилапими рятувальниками, погладити їх і, навіть, спробувати погодувати, поводити за поводок, зробити спільну фотографію. Багато хто одягав важку амуніцію піротехніків і пробував щось відшукали металошукачем. Діти гуртувались у команди, аби спробувати перемогти сильних вогнеборців у перетягуванні канату.
Впродовж усього часу лунав святковий концерт. Всі присутні отримали від свята безліч задоволення і позитивних емоцій. До нових зустрічей наступного року!RSS-лента

RSS-материал

Наш канал на YouTube