>ОРС м. Харкова прийняла участь у тактичному навчанні, що відбулося під час комплексної перевірки стану цивільного захисту міста Харкова

ОРС м. Харкова прийняла участь у тактичному навчанні, що відбулося під час комплексної перевірки стану цивільного захисту міста Харкова


By sauveteur - Posted on 12 Октябрь 2019

11 жовтня згідно з робочим планом комісії ДСНС України з комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб проведено відповідне відпрацювання м. Харкова.
Зокрема відбулась нарада членів комісії за участю представників Харківського міськвиконкому згідно з регламентом, перевірено діяльність структурних підрозділів, а також міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.
Крім того, о 13:47 було оголошено ввідну щодо виникнення надзвичайної ситуації, а саме: на номер «101» від диспетчера КП «Житлкомсервіс» надійшла інформація про вибух у приміщенні машинної зали відділення ЦТП 3-2, за адресою: м. Харків, вул. Іллінська, 68.
На місце події були направлені пожежно-рятувальні підрозділи, 6 одиниць пожежно-рятувальної техніки, екскаватор та автокран ДСНС. Також в рамках Інструкції про взаємодію прибули рятувальники ОРС м. Харкова. По прибуттю на місце події першого пожежно-рятувального підрозділу було встановлено, що внаслідок вибуху сталося повне руйнування теплового пункту, часткове руйнування 14-ти поверхового цегляного житлового будинку, за адресою: м. Харків, вул. Петра Болбочана, 59, а також зруйновано електропідстанцію поблизу даного житлового будинку. За попередніми даними внаслідок надзвичайної ситуації постраждало 5 осіб. Працівниками КП «Харківводоканал» та КП «ХТМ» були закриті засувки на водяних комунікаціях та відключено електропостачання до зазначених об’єктів. Потім працівниками газової служби відключено газопостачання до об’єктів, а також здійснено замір концентрації газу у повітрі.
На місці події рятувальники здійснювали огородження місця події, прокладали рукавну лінію та евакуювали 5 осіб, що постраждали.
Засідання комісії з техногенної, екологічної безпеки та з надзвичайних ситуацій було проведено о 17:00 у приміщенні будівлі Харківської міської ради, за адресою: м. Харків, майдан Конституції, 7. Згодом проведено підсумкову нараду сил цивільного захисту м. Харкова за результатами проведеної перевірки.


RSS-лента

RSS-материал

Наш канал на YouTube