>Командир ОРС м. Харкова взяв участь у проведенні ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності»

Командир ОРС м. Харкова взяв участь у проведенні ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності»


By sauveteur - Posted on 31 Май 2019

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності втретє визначили найкращих студентів і курсантів у сфері безпеки життєдіяльності.

З 12 по 15 травня на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 122 студенти та курсанти 52-х закладів вищої освіти України, взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Захід тривав 4 дні.
Вже втретє учасників олімпіади приймали на базі кафедри промислової безпеки та охорони праці Навчально-наукового інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Змагання проходили у два тури. Під час першого учасники виконали 70 тестових завдань, дві задачі та логічний кросворд, у другому турі виконували практичні задачі з надання домедичної допомоги, щоби продемонструвати рівень своїх теоретичних знань та практичних навичок.
Саме швидкість, точність та компетентність їхніх дій дозволили визначити рівень теоретичних знань та практичних умінь. Підводячи підсумки, компетентне журі визначило переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з безпеки життєдіяльності шляхом додавання результатів за теоретичну та практичну частини. Залежно від специфіки ЗВО, учасників розподілили на групи, у кожній з яких було визначено дипломантів першого, другого й третього ступенів.
Ректор Університету професор Мирослав Коваль у вітальному слові подякував усім тим, хто взяв участь в Олімпіаді, та зазначив, що дуже важливим є те, що ми не байдужі до питань безпеки життєдіяльності, й побажав усім присутнім доброго здоров’я, миру, любові та безпеки у кожному дні.
Слід зазначити, що, окрім дипломів, усі учасники отримали грамоти, подарунки від спонсорів олімпіади, безцінний практичний досвід та незабутні враження від перебування у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.


Наш канал на YouTube