>Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Цивільний захист»

Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Цивільний захист»


By sauveteur - Posted on 06 Апрель 2019

Командир ОРС м. Харкова Юрій Куліш у складі оргкомітету взяв участь у проведенні ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Цивільний захист». Олімпіада відбулася 22–23 квітня у м. Києві на базі кафедри цивільної та промислової безпеки Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Національного авіаційного університету.

В олімпіаді взяли участь 93 студента, які представляли 34 заклади вищої освіти з Київської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луцької, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Рівненської, Харківської областей України.
Перед початком олімпіади на плацу 7 корпусу була проведена демонстрація роботи  рятувального підрозділу КАРС м. Києва, який призначений для розгортання та проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в зоні надзвичайних ситуацій. Зокрема, підрозділ продемонстрував пошук та порятунком людей, які знаходяться у зруйнованому, палаючому будинку та надання першої домедичної допомоги потерпілим.
Заклади вищої освіти були поділені на п’ять груп згідно з напрямками навчання та спеціалізації: 1) ЗВО зі спеціалізацією «Цивільний захист»; 2) ЗВО гуманітарного напрямку; 3) ЗВО зі спеціальністю підготовки «Охорона праці»; 4) ЗВО технічного спрямування; 5) транспортні та аграрні ЗВО.
Олімпіада проходила у два тури: перший – оцінювання рівня теоретичних знань студентів з питань цивільного захисту шляхом тестування, другий — оцінка практичних навичок та творчих здібностей учасників.
За рішенням журі в кожній групі конкурсантів визначались переможець (диплом першого ступеня) та призери (дипломи другого і третього ступенів)
Нагороджували та вітали переможців декан ФЕБІТ Сергій Бойченко, заохочувальні грамоти та подяки вручали Дмитро Піхало — від Київської міської державної адміністрації, Андрій Пруський — від Державної служби надзвичайних ситуацій, Юрій Куліш — від Оперативно-рятувальної служби Харкова.Наш канал на YouTube