>В НУЦЗУ обговорили стан системи оперативного реагування на надзвичайні ситуації та пожежі

В НУЦЗУ обговорили стан системи оперативного реагування на надзвичайні ситуації та пожежі


By sauveteur - Posted on 23 Март 2019

Командир Оперативно-рятувальної служби м. Харкова Куліш Ю.О. взяв участь у засіданні круглого столу «Стан системи оперативного реагування на надзвичайні ситуації та пожежі», що відбувся 20 березня у Національному університеті цивільного захисту України.

У заході брали участь представники керівництва ГУ(У) ДСНС України у Харківській, Дніпропетровській, Полтавській, Сумській областях, представники Академії цивільного захисту Республіки Азербайджан, науково-педагогічні та наукові працівники університету, ад’юнкти, докторанти та слухачі магістратури управління.
Учасники круглого столу обговорили питання щодо стану оперативної обстановки та основних показників діяльності підрозділів оперативно-рятувальної служби ДСНС України в умовах існуючих загроз виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж, наукову та нормативну складову системи реагування; сучасних підходів та методів з вирішення питань підвищення ефективності системи реагування на НС та пожежі, у тому числі в рамках реалізації стратегії реформування системи ДСНС України; досвіду роботи територіальних органів управління ДСНС України і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо реалізації стратегії реформування системи ДСНС України з питань створення і функціонування підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони; удосконалення змісту системи підготовки кадрів оперативного спрямування служби цивільного захисту за освітніми ступенями «бакалавр» та «магістр» в рамках спеціальностей «Пожежна безпека» та «Цивільна безпека».
Мета круглого столу полягала у пошуку шляхів подальшого вдосконалення існуючої системи реагування на НС через наукове обґрунтування механізмів реалізації завдань, які стоять перед службою цивільного захисту, та зміцненні зв’язків науки з практикою організації діяльності оперативних підрозділів служби цивільного захисту з реагування на НС та гасіння пожеж. Високий рівень професіоналізму експертного складу зазначеного заходу дозволив реалізувати мету круглого столу. Найбільш активним учасникам круглого столу були вручені «Сертифікати учасника» цього заходу.Наш канал на YouTube