>В НУЦЗУ обговорили стан системи оперативного реагування на надзвичайні ситуації та пожежі

В НУЦЗУ обговорили стан системи оперативного реагування на надзвичайні ситуації та пожежі


By sauveteur - Posted on 23 Март 2019

Командир Оперативно-рятувальної служби м. Харкова Куліш Ю.О. взяв участь у засіданні круглого столу «Стан системи оперативного реагування на надзвичайні ситуації та пожежі», що відбувся 20 березня у Національному університеті цивільного захисту України.

У заході брали участь представники керівництва ГУ(У) ДСНС України у Харківській, Дніпропетровській, Полтавській, Сумській областях, представники Академії цивільного захисту Республіки Азербайджан, науково-педагогічні та наукові працівники університету, ад’юнкти, докторанти та слухачі магістратури управління.
Учасники круглого столу обговорили питання щодо стану оперативної обстановки та основних показників діяльності підрозділів оперативно-рятувальної служби ДСНС України в умовах існуючих загроз виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж, наукову та нормативну складову системи реагування; сучасних підходів та методів з вирішення питань підвищення ефективності системи реагування на НС та пожежі, у тому числі в рамках реалізації стратегії реформування системи ДСНС України; досвіду роботи територіальних органів управління ДСНС України і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо реалізації стратегії реформування системи ДСНС України з питань створення і функціонування підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони; удосконалення змісту системи підготовки кадрів оперативного спрямування служби цивільного захисту за освітніми ступенями «бакалавр» та «магістр» в рамках спеціальностей «Пожежна безпека» та «Цивільна безпека».
Мета круглого столу полягала у пошуку шляхів подальшого вдосконалення існуючої системи реагування на НС через наукове обґрунтування механізмів реалізації завдань, які стоять перед службою цивільного захисту, та зміцненні зв’язків науки з практикою організації діяльності оперативних підрозділів служби цивільного захисту з реагування на НС та гасіння пожеж. Високий рівень професіоналізму експертного складу зазначеного заходу дозволив реалізувати мету круглого столу. Найбільш активним учасникам круглого столу були вручені «Сертифікати учасника» цього заходу.RSS-лента

RSS-материал

Наш канал на YouTube