>Спільне навчання на Автограді ГУ ДСНС, НУЦЗУ та ОРС м. Харкова «Порядок дій рятувальників при ДТП та нове обладнання й спорядження для проведення рятувальних робіт»

Спільне навчання на Автограді ГУ ДСНС, НУЦЗУ та ОРС м. Харкова «Порядок дій рятувальників при ДТП та нове обладнання й спорядження для проведення рятувальних робіт»


By sauveteur - Posted on 18 Октябрь 2018

10 жовтня 2018 року на території Автограду Головне управління ДСНС у Харківській області, Національний університет цивільного захисту України та Оперативно-рятувальна служба м. Харкова провели спільне учбово-тренувальне заняття на тему: «Порядок дій рятувальників при ДТП та нове обладнання і спорядження для виконання рятувальних робіт».

У тренуваннях взяли участь пожежні-рятувальники Харківського гарнізону, викладачі та магістри НУЦЗУ за участі фахівців Оперативно-рятувальної служби м. Харкова.
Учасники занять мали змогу ознайомитися з новим обладнанням та спорядженням що з'явилось на озброєнні у Харківському гарнізоні, визначити його практичні можливості та відпрацювати деякі прийоми вилучення постраждалих при ДТП. Домовились і надалі проводити подібні спільні навчання для відпрацювання спільних дій при різних надзвичайних ситуаціях.RSS-лента

RSS-материал

Наш канал на YouTube