>ОРС м. Харкова взяла участь у сімейному святі безпеки для рятувальників та харків'ян, що відбулось у центральному парку ім. Горького

ОРС м. Харкова взяла участь у сімейному святі безпеки для рятувальників та харків'ян, що відбулось у центральному парку ім. Горького


By sauveteur - Posted on 18 Октябрь 2018

15 вересня у Харкові на території Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького пройшло свято безпеки, присвячене професійному святу – Дню рятувальника. Організаторами заходу стали Головне управління ДСНС Украйни у Харківській області, Національний університет цивільного захисту України, Харківська обласна організація Добровільного пожежного товариства України та адміністрація Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького. Активну участь у святкових заходах взяла Оперативно-рятувальна служба м. Харкова.Цей захід зібрав багато людей, особливо дітлахів. Рятувальники та харків’яни завітали разом зі своїми сім’ями, аби насолодитись яскравим шоу.

Під час насиченої програми малі та дорослі дізналися більше про історію розвитку рятувальної справи Харківщини, а також про те, яким чином належить поводитися у разі виникнення надзвичайної ситуації, щоб зберегти своє життя. Для них професійні рятувальники організували показ можливостей своєї сучасної техніки та оснащення, бойові вміння та навички. Люди на власні очі побачили роботу пожежників, верхолазів, піротехніків, психологів, медиків медицини катастроф, кінологів, хіміків, рятувальників ОРС, а також волонтерів Червоного Хреста, які неодноразово разом із рятувальниками працювали у зоні виникнення надзвичайних ситуацій.

Гості також мали змогу особисто взяти участь у майстер-класах від психологів та медиків, випробувати на міцність рятувальні мотузки та спробувати дістатися за їхньою допомогою висоти, познайомитися з чотирилапими рятувальниками, погладити їх та навіть спробувати погодувати, поводити за поводок, зробити спільну фотографію.

Родзинкою заходу став показ рятувальної ретротехніки 50-60 років, справжньої гордості харківських рятувальників. На неї можна було не лише подивитись, але й оглянути зсередини, посидіти за кермом. Уся вона прибула на свято власним ходом і, за необхідності, ще здатна показати себе у справі.


На центральній алеї біля сцени проходили цікаві конкурси, ігри, розваги, які допомогли дітям та дорослим зрозуміти, які бувають надзвичайні ситуації та як правильно себе поводити у разі їхнього виникнення.

До рятувальників ОРС м. Харкова завітали їхні колеги та ветерани рятувальної справи Харківського гарнізону.
Впродовж усього заходу лунав святковий концерт. Перед рятувальниками та гостями заходу виступали творчі колективи Національного університету цивільного захисту України та Навчального центру оперативно-рятувальної служби ДСНС України, дитячі творчі колективи та команда дружини юних пожежних.
Всі присутні отримали від свята безліч задоволення і позитивних емоцій. Але найщасливішою у святковий день, напевно, стала дівчина, яка відповіла взаємністю рятувальнику ОРС Сергію Білоусу на прохання стати його дружиною.

RSS-лента

RSS-материал

Наш канал на YouTube