>Командир ОРС м. Харкова взяв участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності»

Командир ОРС м. Харкова взяв участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності»


By sauveteur - Posted on 03 Май 2018

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності вдруге визначають найкращих студентів і курсантів у сфері безпеки життєдіяльності.
23 квітня до Університету із понад сорока вищих навчальних закладів України прибули 116 студентів та курсантів, щоб узяти участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності», яка тривала 4 дні. Вже вдруге учасників олімпіади приймають на базі кафедри промислової безпеки та охорони праці Навчально-наукового інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Змагання проходили у два тури. Під час першого учасники виконували 70 тестових завдань, дві задачі та логічний кросворд, у другому турі - практичні задачі з надання домедичної допомоги. Перед студентами та курсантами були змодельовані реальні обставини надзвичайної ситуації, при яких уявні потерпілі отримали травми різної складності. Саме від швидкості, точності та компетентності їхніх дій визначався рівень теоретичних знань та практичних умінь.
Командир ОРС м. Харкова увійшов до складу журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності», що відбулася у м. Львові.
Журі очолювали д.т.н., професор кафедри водопідготовки, водовідведення і очищення вод Харківської національної академії міського господарства ім. О.М. Бекетова Олег Третяков та завідувач кафедри промислової безпеки і охорони праці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності к.х.н., доцент Олександр Мірус. Практичні навички з надання домедичної допомоги та творчий потенціал студентів і курсантів оцінювали компетентні фахівці, серед яких - начальник травматологічного відділення військово-медичного клінічного центру Західного регіону, п/п медичної служби Валентин Медзин, завідувач навчально-тренувального відділу комунального закладу «Львівський обласний центр екстремальної медичної допомоги та медицини катастроф» Людмила Гера, начальник медико-санітарної частини, полковник сл.ц.з. Індіжана Бейзим і доцент кафедри промислової безпеки та охорони праці нашого Університету к.м.н., доцент Галина Телегіна.
«Всіх учасників розподілили на сім груп залежно від специфіки вузу. Переможців і призерів визначатимуть у кожній із цих груп. Організатори та всі члени журі очікують від учасників олімпіади креативного мислення, творчих підходів та хороших результатів», - зазначила старший науковий співробітник відділу модернізації вищої освіти ІМЗО Олена Дашковська.
Серед груп учасників були визначені кращі команди, які отримали грамоти за І командне місце.
Всі учасники олімпіади отримали безцінний практичний досвід та незабутні враження від перебування у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.


RSS-лента

RSS-материал

Наш канал на YouTube