>ОРС м. Харкова взяла участь у тактико-спеціальних навчаннях із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного характеру на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України

ОРС м. Харкова взяла участь у тактико-спеціальних навчаннях із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного характеру на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України


By sauveteur - Posted on 20 Апрель 2018

12 квітня на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України відбулися комплексні тактико-спеціальні навчання з управління силами та засобами під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру. Учасниками навчань стали науково-педагогічні працівники, курсанти, студенти та слухачі магістратури управління Національного університету цивільного захисту України, представники ГУ ДСНС України у Харківській області, Обласного товариства Червоного Хреста, Оперативно-рятувальної служби міста Харкова та кінологічного загону.

Як зазначив начальник кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Андрій Лісняк, під час комплексних навчань курсанти та студенти під керівництвом досвідчених науково-педагогічних працівників навчального закладу відпрацювали такі навчальні питання, як організація управління силами та засобами; гасіння пожежі та проведення рятувальних робіт при аваріях на авіаційному транспорті; гасіння пожежі та проведення рятувальних робіт на зруйнованій будівлі; організація рятувальних робіт при ДТП; ліквідація наслідків хімічної аварії; організація рятувальних робіт у складних ландшафтних умовах; надання екстреної психологічної допомоги постраждалим; проведення піротехнічних робіт; організація рятувальних та спеціальних робіт на водних об’єктах.
Захід мав за мету підвищити рівень тактичної підготовки курсантів, удосконалити практичні навички з організації оперативних дій та управління пожежно-рятувальними підрозділами під час гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
За словами полковника Лісняка, такі тактичні навчання є запланованими і проходять щороку відповідно до навчального плану університету. Практика є запорукою успіху. Тому на сьогодні майбутнім рятувальникам ДСНС вкрай необхідні як теоретичні, так і практичні знання, щоби правильно, оперативно та якісно допомагати людям у будь-якій надзвичайній ситуації.
RSS-лента

RSS-материал

Наш канал на YouTube