>Літня школа безпеки на теренах «Фельдман Екопарку»

Літня школа безпеки на теренах «Фельдман Екопарку»


By sauveteur - Posted on 26 Июнь 2017

21 червня 2017 року Харківська обласна бібліотека для дітей за сприяння Управління культури і туризму Харківської ОДА провела Літню школу безпеки для учнів, освітян та керівників дитячих бібліотек України.
Практичну складову Літньої школи безпеки «Формування вмінь та навичок безпечної поведінки та необхідної допомоги» було проведено на теренах екопарку. До роботи були залучені фахівці Головного управління ДСНС України в Харківській області, Головного управління Національної поліції України в Харківській області, Центру екстреної допомоги та медицини катастроф, АК «Харківобленерго», Оперативно-рятувальної служби м. Харкова та представники волонтерських організацій.
Як показує досвід, практична частина найбільш сподобалась школярам. Діти із захопленням спостерігали, як пожежники прокладають рукавну лінію, вдягали одяг рятувальників, надавали першу домедичну допомогу, евакуювали постраждалих із місць небезпеки, дивились як працює кінологічний розрахунок з пошуку людей у завалах та як рятувальники демонстрували технічні можливості аварійно-рятувальних та пожежних автомобілів.RSS-лента

RSS-материал

Наш канал на YouTube