Главнейшим из принципов деятельности аварийно-спасательных служб и спасателей является принцип оправданного риска и обеспечения безопасности при проведении аварийно-спасательных работ…


Сьогодні нам 31

Вітаємо усіх причетних!

Студенты ХНУ в гостях у ОСС

25 ноября студенты биологического факультета Харьковского национального университета им. В. Н. Каразина побывали в гостях у спасателей Оперативно-спасательной службы г. Харькова.

24 жовтня на базі факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗУ відбулося засідання Круглого столу фахівців у галузі пожежної безпеки та цивільного захисту.

24 жовтня на базі факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України відбулося засідання круглого столу «Об’єднання теорії та практики – запорука підвищення готовності оперативно-рятувальних підрозділів до виконання дій за призначенням». Фахівці з різних куточків нашої держави обговорили нагальні проблеми у галузі пожежної безпеки та цивільного захисту та подали понад 100 тез доповідей.

ОРС м. Харкова прийняла участь у тактичному навчанні, що відбулося під час комплексної перевірки стану цивільного захисту міста Харкова

11 жовтня згідно з робочим планом комісії ДСНС України з комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб проведено відповідне відпрацювання м. Харкова.

21 вересня у Харкові відбулися урочистості з нагоди професійного свята - Дня рятувальника.

У Харкові відбулось справжнє сімейне свято безпеки для рятувальників і харків’ян . Аби привернути більше уваги суспільства до своєї героїчної професії, рятувальники, вже традиційно, влаштували святкування на території Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького. У святкових заходах прийняли участь рятувальники ОРС м. Харкова.

В Харькове с 2 по 5 июля проходил ХХVІІ Чемпионат Украины по пожарно-прикладному спорту

2 июля на территории спорткомплекса Главного управления ДСНС Украины в Харьковской области состоялось торжественное открытие ХХVІІ Чемпионата Украины по пожарно-прикладному спорту.

Ученики лицея в гостях у спасателей

В канун Дня защиты детей к спасателям ОСС г. Харькова пришли в гости ученики 3-А класса Харьковского технического лицея №9.

RSS-лента

RSS-материал

Наш канал на YouTube