Главнейшим из принципов деятельности аварийно-спасательных служб и спасателей является принцип оправданного риска и обеспечения безопасности при проведении аварийно-спасательных работ…


В Харькове с 2 по 5 июля проходил ХХVІІ Чемпионат Украины по пожарно-прикладному спорту

2 июля на территории спорткомплекса Главного управления ДСНС Украины в Харьковской области состоялось торжественное открытие ХХVІІ Чемпионата Украины по пожарно-прикладному спорту.

Ученики лицея в гостях у спасателей

В канун Дня защиты детей к спасателям ОСС г. Харькова пришли в гости ученики 3-А класса Харьковского технического лицея №9.

Командир ОРС м. Харкова взяв участь у проведенні ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності»

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності втретє визначили найкращих студентів і курсантів у сфері безпеки життєдіяльності.

30 лет ОСС — историческая справка


Весной, в начале апреля, когда энергия жизни и роста уже пульсирует повсеместно, собираются спасатели-добровольцы на свой праздник – день рождения службы, Оперативно-спасательной службы города Харькова (ОСС).

Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Цивільний захист»

Командир ОРС м. Харкова Юрій Куліш у складі оргкомітету взяв участь у проведенні ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Цивільний захист». Олімпіада відбулася 22–23 квітня у м. Києві на базі кафедри цивільної та промислової безпеки Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Національного авіаційного університету.

В НУЦЗУ обговорили стан системи оперативного реагування на надзвичайні ситуації та пожежі

Командир Оперативно-рятувальної служби м. Харкова Куліш Ю.О. взяв участь у засіданні круглого столу «Стан системи оперативного реагування на надзвичайні ситуації та пожежі», що відбувся 20 березня у Національному університеті цивільного захисту України.

...


28 січня 2019 року раптово пішов з життя наш київський друг і колега, перший заступник командира комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» Володимир Леонідович Александров.

Не стало чуйної людини, люблячого чоловіка, батька і дідуся, турботливого сина, доброго товариша і колеги, фахівця, який вніс неоціненний вклад в розвиток рятувальної справи Києва та всієї України.

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять.

Спільне навчання на Автограді ГУ ДСНС, НУЦЗУ та ОРС м. Харкова «Порядок дій рятувальників при ДТП та нове обладнання й спорядження для проведення рятувальних робіт»

10 жовтня 2018 року на території Автограду Головне управління ДСНС у Харківській області, Національний університет цивільного захисту України та Оперативно-рятувальна служба м. Харкова провели спільне учбово-тренувальне заняття на тему: «Порядок дій рятувальників при ДТП та нове обладнання і спорядження для виконання рятувальних робіт».

RSS-лента

RSS-материал

Наш канал на YouTube